1927–2011
6
231 %
290 000 Kč
290 000 Kč
50. léta 20. stol.
dřevěná matrice
v 29,5 ✕ š 44 cm
Signatura: na rubu Vl. Kompánek
akvarel, tužka
v 53,5 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Vl. Kompánek
kresba tuší, lavírovaná kresba
33 x 17 cm
Signatura: PD Vl. Kompánek
olej, papír
32 x 23,5 cm
Signatura: LD K., Vl. Kompánek na rubu