1922–2010
143
170 %
50 000 Kč
1 450 Kč
1 400 000 Kč
koláž, kresba tuší, tužkou, karton
v 59,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD monogram V. J. 1972
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kovový reliéf, asambláž, dřevěná deska
v 61 ✕ š 61 ✕ h 4 cm
Signatura: na rubu monogram V. J. 85
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba, olej, deska
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: na rubu na štítku monogram V. J. 1977
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kovová plastika
v 93 cm
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, karton
59 x 41 cm
Signatura: sign. UD V. Jan 1974
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
84,5 x 59 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1997
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
sádrová plastika, koláž, lepenka
v. 65,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
muchláž, koláž, kresba tužkou, karton
50,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD Věra Janoušková 82
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
koláž, kresba fixem, karton
37 x 36 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1984
koláž, fixa, karton
28 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1991
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, fix, stříkaná barva
67,5 x 48 cm
Signatura: sign. UD V. Janoušková, PD 1998
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
koláž, kresba tužkou, karton
28,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD V. Jan. 1988
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |