1922–2010
143
170 %
50 000 Kč
1 450 Kč
1 400 000 Kč
1988 - 95
smaltovaný plech
výška 81 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
vrstvená koláž, kresba fixem
54 x 28 cm
Signatura: sign. PD V. J. 82
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
ocel, osinkocement, fáče
v. 90 cm
Signatura: zespodu na štítku pavouk 1992 Věra Janoušková
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |