1922–2010
143
170 %
50 000 Kč
1 450 Kč
1 400 000 Kč
kombinovaná technika, koláž, kresba fixem
v 67,5 ✕ š 49 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, olej, kresba tužkou, lepenka
v 74,5 ✕ š 60 cm
Signatura: LD V. Jan. 1978
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
80. léta 20. stol.
plastika, osinkocement, drát
v. 39 cm
Signatura: sign. V. Janoušková
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
koláž, kresba, karton
70 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu V. Janoušková
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |