1922–2010
143
170 %
50 000 Kč
1 450 Kč
1 400 000 Kč
kresba, koláž
90 x 78 cm
Signatura: sign. PD V Janoušková 1977
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
plastika, železo, osinkocement
výška 118 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |