1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
komb. technika, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund, 44
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
pastel, tuš, karton
44 x 32 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 78
Vyvolávací cena: | 9 800 Kč |
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 48, na rubu na blind rámu V. Zykmund 48
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, lepenka
24 x 34 cm
Signatura: sign. PN Zykmund 44
olej, dřevěná deska
29 x 49 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
64 x 98 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 47
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
akvarel, tuš
40 x 26 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 45
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 31 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 1945
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
40 x 28,5 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 55
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
malba tuší, karton
50 x 32 cm
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
lept 2/25
33 x 26 cm
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
32 x 25 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 46
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |