1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
olej, akryl, lepenka
v 61,5 ✕ š 85,5 cm
Signatura: na rubu Václav Zykmund / 1981/2
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
v 31,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 48
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akvarel, karton
v 31 ✕ š 26 cm
Signatura: PD monogram V. Z. 48
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
31,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund 48
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund. 46.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
64 x 98 cm
Signatura: sign. PN V. Zykmund 47
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
koláž, nitě, barva, karton
42 x 29,5 cm
Signatura: sign. UD V. Zykmund 83
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kresba tuší, karton
25 x 20 cm
Signatura: sign. PD V. Z. 44
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, plátno
80 x 53 cm
Signatura: sign. LN V. Zykmund 47
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
53 x 60 cm
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |