1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
40. léta 20. s
olej, plátno
20,5 x 18,5 cm
Signatura: neznačeno
2. pol. 40. le
olej, tempera, asambláž
79 x 79 cm