1914–1984
229
137 %
150 000 Kč
1 418 Kč
700 000 Kč
olej, plátno
v 65 ✕ š 51 cm
Signatura: PD V. Zykmund 1939
koláž, lept
21 x 17 cm
Signatura: UD V. Zykmund