1889–1969
15
118 %
7 000 Kč
25 000 Kč
olej, plátno
v 50 ✕ š 70,5 cm
Signatura: PD V. Kozák
olej, lepenka
v 36 ✕ š 46 cm
Signatura: PD V. Kozák
olej, lepenka
v 35,5 ✕ š 40 cm
Signatura: PD V Kozák 23
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PD V. Kozák
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PD V. Kozák
1956 ?
olej, sololit
34 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Kozák 56. (datace špatně čitelná)
olej, sololit
34 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Kozák 56. (datace hůře čitelná)
1956 (?)
olej, sololit
34 x 40,5 cm
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PD V. Kozák
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: PD V. Kozák
olej, lepenka
70 x 50 cm
Signatura: V. Kozák
olej, lepenka
80 x 60 cm
Signatura: PD V. Kozák