1928–2001
49
124 %
190 000 Kč
620 Kč
380 000 Kč
lept 16/35
9,5 x 7 cm
Signatura: PD V. Kiml 83
lept 11/50
9 x 7 cm
Signatura: PD V. Kiml 81
70. léta 20. stol.
olej, juta, sololit
110 x 74 cm
Signatura: PD V. Kiml