75
144 %
432 Kč
130 000 Kč
barevná litografie 62/100
v 31,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
barevná litografie 62/100
v 31,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
barevná litografie 79/100
v 32 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
barevná litografie
v 17,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Vl Bláha 88
olej, překližka na překližce
v 53 ✕ š 53 cm
Signatura: LD V Bláha 90, na rubu V. Bláha 90
barevná litografie 76/100
v 27,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009