75
144 %
432 Kč
130 000 Kč
barevné mastné křídy
v 14,5 ✕ š 10 cm
Signatura: UD V. Bláha 95
barevná litografie 94/100
v 27,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
barevná litografie 51/100
v 31 ✕ š 44 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
barevná litografie 48/200
v 42 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD V Bláha 82
barevná litografie 62/100
v 31,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
barevná litografie 62/100
v 31,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
barevná litografie 79/100
v 32 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
barevná litografie
v 17,5 ✕ š 17 cm
Signatura: UD Vl Bláha 88
olej, překližka na překližce
v 53 ✕ š 53 cm
Signatura: LD V Bláha 90, na rubu V. Bláha 90
barevná litografie 76/100
v 27,5 ✕ š 38,5 cm
Signatura: PD V. Bláha 2009
v 14,5 ✕ š 10,5 cm
Signatura: UD V. Bláha 1988
barevná litografie 78/100
v 27 ✕ š 38 cm
Signatura: PD V Bláha 2009