1923–2004
olej, plátno
v 55 ✕ š 30 cm
Signatura: PD Rotrekl 56
5 x barevná litografie (2, 4, 6, 9/50)
v 29,5 ✕ š 41 cm
Signatura: 5 x PD Rotrekl 63
kresba tuší, papír na papíru
v 12,5 ✕ š 22 cm
Signatura: neznačeno
akvarel, tuš
v 24 ✕ š 20,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie 6/6
33,5 x 24 cm
Signatura: PD Rotrekl 64
barevná litografie 11/50
25,5 x 14 cm
Signatura: PD Rotrekl 69
barevná litografie 59/200
24,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Rotrekl 69
barevná litografie 59/200
24,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Rotrekl 69
barevná litografie 21/25
11,5 x 45 cm
Signatura: PD Rotrekl 64
barevná litografie 59/200
24,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Rotrekl 69
barevná litografie 59/200
24,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Rotrekl 69