1895–1947
25
110 %
58 000 Kč
akvarel
22 x 29 cm
Signatura: LD Máchal
30 x 43 cm
20 x 28 cm
Signatura: PD Máchal, na rubu pozůstalostní razítko
křída
32 x 40 cm
olej, karton
19 x 26 cm
Signatura: Máchal