1895–1947
kresba tužkou, pastel, karton
35 x 48 cm
Signatura: LD Máchal
kresba tužkou, pastel, karton
35 x 48 cm
Signatura: LD Máchal
akvarel, karton
45 x 63 cm
Signatura: neznačeno
akvarel
41 x 52 cm (výřez)
Signatura: značeno na rubu pozůstalostním razítkem
křída
32 x 40 cm
akvarel
33,5 x 50 cm
pastel / tuž, pastel
21 x 34 cm 2 x
akvarel
22 x 29 cm
Signatura: LD Máchal
akvarel
30 x 43 cm
akvarel
20 x 28 cm
Signatura: PD Máchal, na rubu pozůstalostní razítko
akvarel
33,5 x 80 cm
pastel / tuž, pastel
21 x 34 cm 2 x