1873–1936
olej, plátno, překližka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, tempera, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, malířská lepenka
50 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
kolem 1900
olej, plátno
71 x 64 cm
Signatura: sign. PD Lolek
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |