1873–1936
olej, lepenka
35 x 26,5 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, lepenka
15 x 19 cm (výřez)
Signatura: PD monogram LS.
olej, lepenka
35 x 26,5 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, lepenka
35 x 26 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, lepenka
15 x 24 cm
Signatura: PD Lolek