1923–2003
tempera
29 x 39 cm
Signatura: PD S. Kovařík 9.1956
31 x 45 cm
Signatura: LD S. Kovařík 56
2000
olej, dřevěná deska
34 x 63 cm
Signatura: PD MM 10 S. Kovařík
2002
suchá jehla 23/30
21 x 14,5 cm
Signatura: S. Kovařík 02
2002
suchá jehla 23/30
21 x 14,5 cm
Signatura: S. Kovařík 02
olej, sololit
90 x 63 cm
Signatura: sign. PD S. Kovařík 74
komb. technika
42 x 58 cm