1904–1989
32
108 %
340 000 Kč
700 000 Kč
porcelánový talíř 2960/4000
22 cm
Signatura: P dalí v tisku
suchá jehla, ručne kolorováno stencilií 8/300
52,5 x 36,5 cm
Signatura: RD Dalí
52,5 x 36,5 cm
Signatura: PD Dalí
38 ks reprodukcí grafických listů
16,5 x 19 / 29 x 18 cm
Signatura: neznačeno
16,5 x 19 / 29 x 18 cm
Signatura: neznačeno
barevná litografie 168/300
43,5 x 60 cm
Signatura: Dalí
22 x 18 cm
29 x 18 cm
1956/1957
barevná litografie 13/300
58 x 46 cm
Signatura: PD Dalí
barevný lept, akvatinta, autorský tisk
33,5 x 26 cm
Signatura: PD Dalí
cca 1974
bronzová plastika, č.1512
V. 11,5 cm
Signatura: D Dalí
barevná litografie
53 x 40 cm
Signatura: v tisku Dali