1904–1989
32
108 %
340 000 Kč
700 000 Kč
barevná litografie - ofset
v 45 ✕ š 28 cm
Signatura: PD Dalí, UD slepotiskové razítko G Dalí
barevná litografie
v 45 ✕ š 28 cm
barevná litografie, ruční papír 335/2000
52,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Dali, LD slepotiskové razítko G Dali
39 x tisk, plakát výstavy
34 x 25 / plakát 96 x 66 cm
Signatura: neznačeno
52,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Dalí, LD slepotiskové razítko G Dalí
barevný ofset, barva
37 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: PD Dalí 1964 v tisku
barevný ofset, barvy
37 x 26,5 cm (výřez)
Signatura: LD Dalí 1964 v tisku
barevná litografie, ruční papír 1778/2000
42 x 26,5 cm
Signatura: PD Dali, Salvador Dali v tisku, LD slepotiskové razítko G Dali
52,5 x 29,5 cm
barevná litografie
46,5 x 36 cm
Signatura: PD Dali, LD slepotiskové razítko Dali
barevná litografie 1041/2000
41,5 x 32,5 cm
39 x tisk, plakát výstavy
34 x 25 / plakát 96 x 66 cm
Signatura: neznačeno