1936–2015
v 59,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 81
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kombinovaná technika, papír
v 104 ✕ š 81,5 cm
Signatura: PD monogram RN 71
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
115 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec 1985
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1985 - 86
olej, plátno
162 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
162 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu R. Němec Malíř a model 1986
akryl, plátno
135 x 105 cm
Signatura: sign. LD monogram NR 96
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
162 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec Malíř a model 1986
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, email, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec Stavba - 1984
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
kresba tuší, papír
30 x 48,5 cm
Signatura: Rudolf Němec 77
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: na rubu R. Němec
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
105 x 73 cm
Signatura: na rubu R. Němec
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |