1936–2015
v 59,5 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 81
litografie
v 27 ✕ š 47,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
olej, plátno
v 40 ✕ š 45 cm
Signatura: na rubu na blindrámu Rudolf Něměc 1979
akryl, vrypy, plátno
v 100 ✕ š 80 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec / 2006
litografie
v 28 ✕ š 47 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
olej, dekalk, plátno
v 60,5 ✕ š 37 cm
Signatura: na rubu Rudolf Němec 1975
litografie
22 x 14 cm / 54 x 38 cm (list)
Signatura: PD Rudolf Němec 76
grafický list
v 54 ✕ š 38 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 76
54 x 38 cm (list)
Signatura: PD Rudolf Němec 76
litografie
38 x 47,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 77
grafický list
21,5 x 13 / 54 x 38 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 76
litografie
27,5 x 47,5 cm
Signatura: PD Rudolf Němec 76 - 15