1936–2015
akryl, email, plátno
v 135 ✕ š 93 cm
Signatura: na rubu monogram NR 83, na blindrámu Rudolf Němec 1983
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, sprejové barvy, plátno
110 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu Rudolf Němec 1977
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
akryl, email, plátno
135 x 93 cm
Signatura: sign. na rubu monogram NR 83, na blindrámu Rudolf Němec 1983
olej, plátno
54 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu R. Němec 85
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |