1911–2005
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. PD Kundera
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
95 x 111 cm
Signatura: sign. PN Kundera 45
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2. pol. 40. le
olej, plátno
65 x 50 cm
Signatura: sign. LD Kundera
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |