1877–1950
71
147 %
41 000 Kč
270 000 Kč
olej, lepenka
v 39 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 21
olej, plátno
v 36,5 ✕ š 48 cm
Signatura: PD R. Havelka