1877–1950
69
147 %
41 000 Kč
270 000 Kč
pastel, běloba
1918
olej, lepenka
22 x 33,5 cm
Signatura: PD Rom. Havelka 1918
1912
olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: LD Rom. Havelka 1912
1918
olej, lepenka
22 x 33,5 cm
1918
olej, lepenka
22 x 33,5 cm
barevná litografie
16,5 x 21 cm
Signatura: LD Rom. Havelka v tisku
barevná litografie
20 x 15 cm
1918
olej, lepenka
22 x 33,5 cm
olej, lepenka
32 x 49 cm
Signatura: LD Rom. Havelka
barevná litografie
30 x 40 cm
Signatura: PD Rom. Havelka
barevná litografie, karton na lepence
29,5 x 38,5 cm
Signatura: PD RomHavelka
29,5 x 38,5 cm
Signatura: PD RomHavelka