1877–1950
71
147 %
41 000 Kč
270 000 Kč
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: PD Rom. Havelka
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: PD Rom. Havelka
původní barevná litografie
20 x 15 cm
Signatura: LD Rom. Havelka v tisku
původní litografie
16,5 x 21 cm