47
113 %
1 716 Kč
40 000 Kč
2000 - 2001
akryl, plátno
40,5 x 45 cm
Signatura: Roman Franta R. 2000-01 na rubu
2009
barevná litografie 87/100
37,5 x 54 cm
Signatura: R. Franta 09
2009
barevná litografie 51/100
29 x 38,5 cm
Signatura: R. Franta 09
2009
barevná litografie 49/100
28,5 x 36 cm
Signatura: R. Franta 09