47
113 %
1 716 Kč
40 000 Kč
2000
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: PD R. Franta, na rubu Roman Franta / 2000
2009
barevná litografie 90/100
28 x 35,5 cm
Signatura: PD R. Franta 09
2009
barevná litografie 77/100
28 x 36 cm
Signatura: PD R. Franta 09
2017
barevná litografie 75/101
49 x 65 cm
Signatura: PD R. Franta 2017