1908–1979
15 x 19 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 1977
akvarel
23 x 34 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 1970
akvarel
23 x 34 cm
akvarel, pastel
17 x 26 cm
Signatura: LD Hliněnský 1970
7,5 x 6,5 cm
barevné křídy, pastel, karton
31 x 21 cm
Signatura: Hliněnský
olej, lepenka
20,5 x 29,5 cm
Signatura: R. Hliněnský 1976
olej, překližka
28 x 36 cm
Signatura: Hliněnský 44
akvarel, papír
20 x 27 cm
Signatura: PD R. Hliněnský 1971.
komb. technika, pastel, křídy, akvarel
30 x 20 cm
Signatura: LD R. Hliněnský 77.
pastel, papír
23 x 34 cm
pastel, akvarel, papír
37 x 26 cm
Signatura: sign. nezjištěna