1900–1972
26
128 %
240 000 Kč
650 Kč
240 000 Kč
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. LN R. Wiesner 59
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, tempera, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. LD R. Wiesner 64
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, překližka
25,5 x 45 cm
Signatura: sign. LD R. Wiesner