1908
17
137 %
30 000 Kč
olej, plátno
77 x 98,5 cm
Signatura: sign. PD R. Brun 40
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
tempera, lepenka
80 x 60 cm
Signatura: sign. PD R. Brun 1957
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
100 x 74 cm
Signatura: sign. PD R. Brun 37
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |