1908
17
137 %
30 000 Kč
akvarel, karton
75 x 98 cm
Signatura: LD R. Brun
olej, lepenka
100,5 x 72,5 cm
Signatura: PD B.
olej, plátno
53 x 68,5 cm
Signatura: PD R. Brun
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: PD R. Brun
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: PD R. Brun
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: PD R. Brun
olej, plátno
70 x 95 cm
Signatura: PD R. Brun
olej, malířská lepenka
27,5 x 48 cm (výřez)
Signatura: PD R. Brun
olej, plátno
77 x 98,5 cm
Signatura: PD R. Brun 40
olej, malířská lepenka
27,5 x 48 cm (výřez)
Signatura: PD R. Brun
olej, plátno
77 x 98,5 cm
Signatura: PD R. Brun 40
olej, plátno
16 x 32 cm
Signatura: PD R. Brun