2 x barevný linoryt (4/100, 57/100)
13 x 10 / 14 x 15 cm
Signatura: 2 x PD Martin Manojlín (2022, 2023)
opticko-kinetický objekt, kombinovaná technika
v 50 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
kombinovaná technika, asambláž, kresba
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
kombinovaná technika, asambláž
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: na rubu 2022 Daťka
kombinovaná technika, akvarel, tužka, ruční papír
v 51,5 ✕ š 35 cm
Signatura: UD Kolíbal 2020
v 46 ✕ š 33,5 cm
Signatura: PD Bob 2023 a autorské razítko, autorské razítko na rubu
japonská tuš, kombinovaná technika
v 46 ✕ š 34 cm
v 49,5 ✕ š 34,5 cm
Signatura: LD Bob 2023 a autorské razítko, autorské razítko na rubu
kombinovaná technika, plátno
v 100 ✕ š 140 cm
Signatura: na rubu Kurt G. 2021
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akryl, olej, dřevěná deska
v 95 ✕ š 68 cm
Signatura: na rubu Jan Merta / 2015 – 2021
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
akryl, plátno
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: na rubu Grygar / 2020
v 51,5 ✕ š 35 cm
Signatura: UD Kolíbal 2020
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
giclée print, papír 20/35
v 101,5 ✕ š 71,5 cm
Signatura: na rubu Kintera 2022
giclée print, papír 8/35
v 101,5 ✕ š 71,5 cm
akryl, airbrush, plátno
v 63 ✕ š 37 cm
Signatura: na rubu Michal Škapa 2022
barevná litografie 77/80
v 96 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Michal Škapa 2021
barevná serigrafie 83/100
v 45 ✕ š 66 cm
Signatura: PD Pasta Oner 2022
barevná litografie, autorský tisk 1/15
v 64,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD R. Franta 2020
barevná litografie 98/130
v 37 ✕ š 47,5 cm
Signatura: UD Bím XXI
barevná serigrafie 93/100
v 65 ✕ š 46 cm
Signatura: PD Pasta Oner 2021
barevná litografie 8/52
v 56,5 ✕ š 45 cm
Signatura: PD Martin Salajka 2021
barevná litografie 3/68
v 57,5 ✕ š 45 cm
barevná litografie 75/100
v 59 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Markéta Kolářová 2021