kombinovaná technika, plátno
v 81 ✕ š 65 cm
Signatura: na rubu 2008 Achille Perilli
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
barevný variabil, akryl
v 40 ✕ š 40 cm
Signatura: na rubu V. Hulík 2014
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
za studena litá pryskyřice 112/999
v 30 ✕ š 30 ✕ h 12 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
opticko-kinetický objekt, serigrafie, akryl, plexi
v 51 ✕ š 51 ✕ h 5 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Wilding / 1973
barevná serigrafie 119/250
v 55 ✕ š 42 cm
Signatura: PD Arman
kombinovaná technika, perforace, reliéf se zrcadlovou fólií, serigrafie 9/120
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Bonato 72
barevná serigrafie 6/100
v 28 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD G. Alviani
reliéfní tisk, barevný grafický list
v 53 ✕ š 39 cm
Signatura: PD P. Bury
barevná litografie 152/200
v 90 ✕ š 68,5 cm
Signatura: PD Hartung
kombinovaná technika, barevná serigrafie, koláž
v 49,5 ✕ š 49,5 cm
Signatura: PD M. Morandini
barevná serigrafie 75/99
v 69,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Schifano
barevná serigrafie, malba
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Schifano, UD Schifano v tisku
barevna serigrafie 66/120
v 50 ✕ š 50 cm
Signatura: M. Morandini 1976
barevná serigrafie 13/50
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: PD F. Costalonga 94
barevná akvatinta 10/50
v 55 ✕ š 54 cm
Signatura: PD Perilli 93
barevná serigrafie
v 32 ✕ š 50,5 cm
Signatura: PD Piero Dorazio 1999
barevná serigrafie 37/100
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Schifano
barevná serigrafie 11/25
v 60 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD Mengyán 75
barevná serigrafie 11/25
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Mengyán 75
barevná serigrafie 11/100
v 59 ✕ š 59 cm
Signatura: PD Munari 77
barevná serigrafie 18/50
v 60 ✕ š 60 cm
Signatura: LD L. Veronesi 97
barevná serigrafie 1/50
v 59,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD J Stein
barevná serigrafie 21/50
v 59,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD J Stein
barevná serigrafie 42/50
v 59,5 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD J Stein