serigrafie, autorský tisk
v 23 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Luigi Ferro / 1967
serigrafie, autorský tisk
v 23 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Luigi Ferro 1967
serigrafie 3/26
7 x 7 / 48 x 48 cm (list)
Signatura: na rubu Hansjörg Mayer 1965
grafický list 34/120
v 22,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Ruth Wolf-Rehfeldt 77, na rubu autorské razítko
barevný linoryt, papír na černém papíru
v 15 ✕ š 17 cm
Signatura: PD Inge Thiess-Böttner, LD 85
v 15 ✕ š 17 cm
Signatura: LD Inge Thiess-Böttner, PD 85
barevný linoryt, černý papír na papíru
v 17,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Inge Thiess-Böttner, I. Thiess-Böttner
lept, ruční papír ??/100
v 24,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Baruchollo
lept 9/30
v 19,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD D. Ranft-Schinke 75, monogram RS 75 v tisku
lept 2/30
v 19,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Ranft 75, LD Ranft 75 v tisku
lept 20/30
v 10,5 ✕ š 9 cm
Signatura: PD Ranft 74, UD Ranft 74 v tisku
za studena litá pryskyřice 456/999
v 25 ✕ š 14 ✕ h 13,5 cm
Signatura: neznačeno
elektrický objekt, harmonická ocel, základna, transformátor
v 169 cm
5 x akryl, plátno, dřevěná deska
5 ks 100 × 20 cm
Signatura: na rubu 1× 5 Matti Kujasalo 93.
světelný objekt, modrý neon, zrcadla, dřevo
v 35 ✕ š 35 ✕ h 35 ✕ p 14 cm
Signatura: zespodu Paolo Scirpa
kinetický objekt, mince, samet, kov, motor
v 82 ✕ š 80,5 ✕ h 11,5 cm
Signatura: na rubu na štítku Davide Boriani 2011
akryl, plátno
v 125 ✕ š 125 cm
Signatura: na rubu 5× Edoer Agostini 1976
nylon, kartonové tuby, dřevěný rám, plexi box
v 65 ✕ š 61 ✕ h 10 cm
Signatura: zezadu Emilio Cavallini 1971
světelný objekt, osvětlení, PVC, perforovaný kov, dřevo
v 49 ✕ š 49 ✕ h 49 cm
Signatura: zezadu Giovanni Anceschi 1964
vrstvený transparentní papír, dřevo
v 75 ✕ š 75 ✕ h 4,5 cm
Signatura: na rubu Landi Edoardo / E. Landi 61–64
světelný kinetický objekt
v 56 ✕ š 56 ✕ h 13 cm
Signatura: neznačeno
barevný ofset, autorský tisk
v 64,5 ✕ š 16 cm
Signatura: UD Alviani 1972
barevná serigrafie, autorský tisk
v 59 ✕ š 59 cm
Signatura: PD Vasarely
olej, plátno
v 50,5 ✕ š 61,5 cm
Signatura: LD Vlaminck
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |