akryl, plátno
v 47 ✕ š 67 cm
Signatura: PD 1974 - S. Filko - M. Laky - J. Zavarsky
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
kombinovaná technika, kovový reliéf, olej, deska
v 70 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Jankovič 84
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
90. léta 20. stol.
kombinovaná technika, olej, překližka
v 58 ✕ š 75 cm
Signatura: LD monogram K, na rubu monogram K, Vl. Kompánek
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
serigrafie 79/100
v 54 ✕ š 31 cm
Signatura: PD Graeser 69
barevná litografie 94/500
v 64,5 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Alviani
barevná serigrafie 371/500
v 69 ✕ š 69 cm
Signatura: na rubu Graeser
barevná serigrafie, autorský tisk
v 63,5 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Srnec 57
v 48 ✕ š 64,5 cm
Signatura: PD Srnec 57
barevná serigrafie 111/150
v 44 ✕ š 44 cm
Signatura: PD Graeser 71
barevná serigrafie 17/90
v 47 ✕ š 47 cm
Signatura: PD J Stein
barevný tisk
v 75 ✕ š 55 cm
Signatura: na rubu autorské razítko
barevná serigrafie 84/100
v 34 ✕ š 36 cm
Signatura: PD Neusel 68
serigrafie 54/60
v 41,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: RD Luigi Ferro 90
serigrafie 4/60
v 42 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD Luigi Ferro 90
serigrafie 100/120
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Neusel 69
serigrafie 97/100
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: PD Neusel 69
kombinovaná technika, ruční papír
v 43,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Palumbo 90
litografie, III. stav 7/20
v 44,5 ✕ š 62,5 cm
Signatura: PD G.Y. Wu 1998
barevná serigrafie
v 71 ✕ š 71 cm
Signatura: PD J. Gorin 1976
barevná serigrafie
v 50 ✕ š 70 cm
Signatura: PD Fusi
barevná serigrafie
v 70 ✕ š 50 cm
Signatura: PD Fusi
litografie 2/7
v 30,5 ✕ š 35,5 cm
Signatura: PD G. Valentini 1964
barevná litografie
v 25,5 ✕ š 19,5 cm
Signatura: neznačeno
v 35,5 ✕ š 43 cm
Signatura: PD Morgan O'Hara, UD 1998