kovový reliéf, asambláž, dřevěná deska
v 61 ✕ š 61 ✕ h 4 cm
Signatura: na rubu monogram V. J. 85
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
konec 80. let 20. stol.
kovový variabil, dural, aluminium
v 43,5 cm
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
reliéf, dřevo, sádra, bílý latex
v 126 ✕ š 126 ✕ h 21 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 420 000 Kč |
kovový reliéf, plexisklo, dřevo
v 94 ✕ š 94 ✕ h 20 cm
Signatura: na rubu H. Demartini, na štítku Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
dřevěná kolorovaná plastika
v 88 cm
Signatura: zezadu V. Preclík 2006, zespodu Vladimír Preclík / 2006
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
mořená dřevěná plastika, autorský podstavec
v 214,5 cm
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
cínový reliéf
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
cínový reliéf
v 35 ✕ š 35 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
dřevěný objekt, barva, plexi box
v 54 ✕ š 20,5 cm
Signatura: na rubu Hilmar Jiří 83.
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
80. léta 20. stol.
objet, litina, dřevo, šroub
v 31,5 ✕ š 21 ✕ h 10 cm
Signatura: zespodu K. Nepraš
dřevo, kabel, variabilní multipl
p 25 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
skleněná plastika, kov, kamenný podstavec
v 22,5 cm
Signatura: zespodu Urban
patinovaná sádrová plastika
v 151 / 175 cm
Signatura: nezjištěna, vpravo ze strany 1911
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
plastika, jemnozrnný vápenec, podstavec
v 30 / 50 cm
Signatura: zezadu E. Filla 34
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
bronzová plastika, dřevěný podstavec 5/5
v 26 / 33 cm
Signatura: LD na plintě B. Benda
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
30. léta 20. stol.
patinovaná sádrová plastika
v 50 cm
Signatura: zepředu na plintě Zívr
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kovová plastika
v 93 cm
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
reliéf, olověný odlitek
v 25,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: sign. na rubu Olbram Zoubek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
dřevěná kolorovaná plastika
v. 68 cm
Signatura: zespodu na podstavci Vlad. Preclík 74
reliéf, olověný odlitek
25,5 x 18,5 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |