barevná litografie 7/100
v 37 ✕ š 54,5 cm
Signatura: PD J. Valečka
barevná litografie 33/100
v 52,5 ✕ š 69 cm
Signatura: LD Singer 09
v 17,5 ✕ š 13,5 cm
Signatura: PD Kokolia 2000
2 x suchá jehla 22/50
15,5 x 9 / 13,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Eva Kubínová, Lhotský
barevná serigrafie
v 29,5 ✕ š 15 cm
Signatura: UD Sýkora
barevná litografie 45/90
v 45 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Micl 11
barevná litografie 23/100
v 50,5 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD Lukáš MIffek 2012
barevná litografie 84/100
v 39,5 ✕ š 60 cm
Signatura: PD Micl 12
barevná litografie 81/100
v 56 ✕ š 43,5 cm
Signatura: PD Jan Gemrot 2013
barevný monotyp
v 100 ✕ š 70 cm
Signatura: na rubu Patrik Hábl 2016
mědirytina 17/25
v 10 ✕ š 6,5 cm
Signatura: D Jan Vičar 15
barevná serigrafie 4/50
v 83 ✕ š 83 cm
Signatura: UD Sýkora 2004
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
počítačová grafika, digitální tisk 125/200
v 25 ✕ š 20,5 cm
Signatura: UD Jankovič
digitální tisk 30/60
v 25,5 ✕ š 18,5 cm
Signatura: UD Jankovič
počítačová grafika, digitální tisk 91/100
v 20 ✕ š 20 cm
Signatura: UD Jankovič
5 x různé techniky 34/40
12 x 10 / 22,5 x 15,5 cm
Signatura: 5 x D různě
v 22,5 ✕ š 17,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 2000
zlacený reliéfní tisk
v 18,5 ✕ š 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
papírotisk, materiálový tisk, autorský tisk
v 15 ✕ š 11 cm
Signatura: PD Boška, UD 2006
barevná litografie 80/100
v 49 ✕ š 34,5 cm
Signatura: UD Singer 09
digitální tisk
v 24,5 ✕ š 2 cm
Signatura: PD 13.2./11. P. Ru
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
Signatura: na rubu JIří Valoch 2002
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm
tisk
v 21 ✕ š 29,5 cm