olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: PD Šmaha 76
barevná litografie 9/9, III.stav
54 x 40 cm
Signatura: PD P. Šmaha 85
litografie, autorský tisk
49 x 38 cm
Signatura: PD P. Šmaha 85
barevná litografie 9/9, II. stav
54 x 40 cm
Signatura: PD P. Šmaha 85
litografie, autorský tisk
49 x 38 cm
Signatura: PD P. Šmaha 85
1989 / 1990
olej, sololit
29 x 24 cm
Signatura: PD Šmaha 90
barevná litografie, autorský tisk
15 x 12,5 cm
Signatura: Petr Šmaha 99
10,5 x 15 cm
Signatura: Petr Šmaha
barevný linoryt
10,5 x 15 cm
Signatura: Petr Šmaha
2006
12,5 x 9,5 cm
Signatura: Petr Šmaha 06
litografie
15 x 10,5 cm
Signatura: P. Šmaha
10 x 14,5 cm
Signatura: Petr Šmaha