barevný linoryt
10 x 14,5 cm
Signatura: Petr Šmaha
olej, plátno
55 x 50,5 cm
Signatura: P. Šmaha
linoryt, a. t.
10 x 15,3 cm
Signatura: Petr Šmaha 97
monotyp
21 x 18 cm
Signatura: Petr Šmaha 1997
barevný linořez
10,5 x 15 cm
Signatura: P. F. 1999 Petr Šmaha
barevná litografie
15,5 x 11 cm
Signatura: P. Šmaha 85
litografie
10 x 15,5 cm
Signatura: Petr Šmaha 97
olej, malířská lepenka
18 x 26,5 cm
Signatura: P. Šmaha 96