kresba tuší, tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Petr Šmaha
v 11,5 ✕ š 9,5 cm
Signatura: PD Petr Šmaha
kresba tuší, tisk
v 29,5 ✕ š 21 cm
Signatura: PD Petr Šmaha
olej, asambláž, plast, sololit
29,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Šmaha, P. Šmaha 90 na rubu
29,5 x 29,5 cm
2008
11,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Petr Šmaha
2011
olej, plátno
18 x 24 cm
Signatura: PD IV. 11 / P. Šmaha, na rubu P. Šmaha IV. 2011
29,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Šmaha, na rubu P. Šmaha 90
2011
olej, plátno
18 x 24 cm
29,5 x 29,5 cm
2008
olej, plátno
23 x 26 cm
Signatura: PD P Šmaha 08, na rubu Petr Šmaha IX. 08
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: PD Šmaha 76