2008
11,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Petr Šmaha
2011
olej, plátno
18 x 24 cm
Signatura: PD IV. 11 / P. Šmaha, na rubu P. Šmaha IV. 2011
olej, asambláž, plast, sololit
29,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Šmaha, na rubu P. Šmaha 90