barevná litografie 9/9, II. stav
54 x 40 cm
Signatura: PD P. Šmaha 85
litografie, autorský tisk
49 x 38 cm
Signatura: PD P. Šmaha 85
1989 / 1990
olej, sololit
29 x 24 cm
Signatura: PD Šmaha 90
barevná litografie, autorský tisk
15 x 12,5 cm
Signatura: Petr Šmaha 99
10,5 x 15 cm
Signatura: Petr Šmaha