10
100 %
60 000 Kč
malba, koláž, písky, třpytky, plátno
v 76 ✕ š 60 ✕ h 7,5 cm
Signatura: na rubu PISI 10
2007
malba, asambláž - korálky, deska
50 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu PISI 07, Petr Písařík
kombinovaná technika, olej, asambláž, plast, plátno
152 x 77 cm
Signatura: na rubu Pisi
2009
email, asambláž, korálky, flitry, plátno
140 x 110 cm
Signatura: na rubu PISI 09