36
119 %
38 000 Kč
750 000 Kč
akryl, plátno (barvy i lak s UV filtrem: Lascaux)
v 120 ✕ š 150 cm
Signatura: PD ze strany na plátně Petr Kvíčala a monogram 2015, na rubu monogram 2015
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
akryl, plátno
v 32 ✕ š 59 cm
Signatura: PD ze strany Petr Kvíčala monogram PK / 2017, na rubu monogram PK / 2017
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
v 90 ✕ š 74 cm
Signatura: na rubu monogram PK / 1997
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
v 56 ✕ š 72 cm
Signatura: na rubu monogram PK 1996
akryl, plátno, dřevěná deska
100 x 33 cm
Signatura: sign. DU >/< 1992, na rubu >/< 1992
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2007
akryl, plátno
75 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Kvíčala No. 37 2007
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
2000
akryl, plátno
85 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu >/< No. 9 2000 Petr Kvíčala
Vyvolávací cena: | 128 000 Kč |
1992/10
akryl, plátno
72 x 55 cm
Signatura: na rubu monogramem )/< 1995
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akryl, plátno
40 x 33 cm
Signatura: na rubu monogramem )/< 1993
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
akryl, plátno
74 x 71 cm
Signatura: na rubu monogramem )< 1992/10
Vyvolávací cena: | 43 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 90 cm
Signatura: značeno vzadu autorem
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |