36
119 %
38 000 Kč
750 000 Kč
63 x 44 cm
Signatura: UD Petr Kvíčala 1989
39,5 x 28 cm
Signatura: UD 17. VI. 1991 Petr Kvíčala
35 x 26 cm
Signatura: PD 89. Petr Kvíčala
15 x 21,5 cm
Signatura: UD Petr Kvíčala
29,5 x 27,5 cm
39 x 27 cm
Signatura: UD 1990 Petr Kvíčala
42 x 29,5 cm
Signatura: na rubu 89 Petr Kvíčala
olej, plátno
125 x 86 cm
Signatura: na rubu monogram 1992/14
kvaš, tuš, ruční papír
41 x 57,5 cm
Signatura: PD monogram 1999, Petr Kvíčala a monogram 1999 na rubu
barevná litografie 12/80
42 x 30 cm
Signatura: Petr Kvíčala 88
barevná litografie 12/80
42,5 x 30,5 cm
Signatura: Petr Kvíčala 88
grafický list 25/200
42 x 30 cm
Signatura: PD Petr Kvíčala