36
119 %
38 000 Kč
750 000 Kč
akryl, plátno
v 200 ✕ š 338 cm
Signatura: PD ze strany Petr Kvíčala 2005, na rubu monogram PK 2005
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
olej, plátno
v 37 ✕ š 56 cm
Signatura: na rubu monogram PK 1995
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
v 72 ✕ š 100 cm
Signatura: PD zestrany Petr Kvíčala, monogram PK / 1999, na rubu monogram PK
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
4 x olej, překližka
4 ks 39 x 39 cm
Signatura: sign. 4 x na rubu monogram PK 1992
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
125 x 86 cm
Signatura: sign. na rubu monogram 1992/14
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
akryl, plátno
110 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu monogram / 1997
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
akryl, plátno
110 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu monogram 1998
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
2012
akryl, plátno
120 x 150 cm
Signatura: sign. ze strany Petr Kvíčala PK No. 22 2012 Mopti
olej, plátno
125 x 86 cm
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
2015
akryl, plátno (barvy i lak s UV filtrem: Lascaux)
120 x 150 cm
Signatura: sign. PD zestrany na plátně Petr Kvíčala, monogram 2015, na rubu monogram 2015
2003
akryl, plátno (akrylové barvy Lascaux opatřené ochranným lakem s UV filtrem od téže firmy)
120 x 150 cm
Signatura: sign. na rubu monogramem
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |