36
119 %
38 000 Kč
750 000 Kč
2015
akryl, plátno (barvy i lak s UV filtrem: Lascaux)
120 x 150 cm
Signatura: sign. PD zestrany na plátně Petr Kvíčala, monogram 2015, na rubu monogram 2015
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
125 x 86 cm
Signatura: sign. na rubu monogram 1992/14
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |